شاید شما هم این سوالات را در مورد نرم افزار باشگاه مشتریان لویکلاب داشته باشید :

نرم افزار باشگاه مشتریان چیست ؟

برنامه ی وفاداری مشتریان، روشی در بازاریابی است که موجب ارتقاء شخصیت حقیقی و اعتباری مشتری می‌شود و درنهایت به تکرار خرید مشتری منتهی می‌شود.

هزینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان چه قدر است ؟

هزینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان لویکلاب، بسیار متنوع و بسته به نوع کسب و کار، امکانات درخواستی و سرویس های اضافی، بسیار متفاوت است و مبلغ پس از مشاوره اولیه و تحلیل کسب و کار شما مشخص خواهد شد.

آیا باشگاه مشتریان برای فروش بیشتر کسب و کار مفید است ؟

بله ، در صورتی که کسب و کار شما بیش از ۱۰۰ مشتری دارد یکی از اقداماتی که می تواند برای فروش بیشتر به شما کمک کند، داشتن باشگاه مشتریان لویکلاب است و پیاده سازی آن بر اساس تحلیل اختصاصی کسب و کارتان خواهد بود.

مراحل تهیه و راه اندازی نرم افزار به چه شکل است ؟

در ابتدا شما با استفاده از بخش مشاوره وب سایت و یا تماس با ما، تحلیل کسب و کار خود را به ما سپرده و بعد از آن بهترین ایده ها و انتخاب ها به شما پیشنهاد داده می شود.

آیا حتما باید کارت فیزیکی به مشتریان ارائه شود ؟

خیر ، نرم افزار باشگاه مشتریان لویکلاب بر اساس کارت مجازی نیز با تمامی امکانات قابلیت ارائه خدمات دارد و شما می توانید بدون هیچ امکانات اولیه ای شروع به کار کنید.

آیا مشتریان نیز می توانند اطلاعات، خرید ها و امتیازات خود را ببینند ؟

بله ، در نرم افزار باشگاه مشتریان لویکلاب، پروفایل اختصاصی مشتریان وجود دارد که پس از ثبت نام در نرم افزار یک پیامک خوش آمد گویی به همراه نام کاربری و رمز عبور برای مشتری ارسال می شود و با این اطلاعات می تواند وارد پروفایل اختصاصی خود شده و تمامی خرید ها، امتیاز ها، کارت های فیزیکی و مجازی خود را ببیند و همچنین اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کند.

همین حالا رایگان نرم افزار لویکلاب را از نزدیک ببینید!

از ما بپرسید

اگر نتوانستید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

    سوال امنیتی