کارت تخفیف باشگاه مشتریان لویکلاب دو گزینه جذاب و همکار برای جذب و نگهداری مشتریان شما هستند که به راحتی می‌توان از آنها در قالب برنامه‌های مختلف استفاده کرد. در واقع این یک بحث خیلی پیچیده یا نگران کننده نیست و صاحب یک فروشگاه یا صاحب یک کسب و کار به راحتی می‌تواند از آنها استفاده کند. این برنامه که در قالب برنامه وفاداری مشتریان لویکلاب قرار می‌گیرد از دو قطب تشکیل شده است که یک قطب آن با کارت تخفیف و قطب دیگر آن به کمک نرم افزار باشگاه مشتریان لویکلاب اجرا می‌شود.

کارت تخفیف لویکلاب

حالا اگر شما در مورد جذب و نگهداری مشتریان خود نگران هستید، لازم است که بخشی از برنامه خود را به استفاده از کارت تخفیف و باشگاه مشتریان لویکلاب اختصاص دهید.

کارت تخفیف چیست؟

کارت تخفیف یعنی کارتی که مشتری به یک فروشگاه یا ارائه دهنده خدمات می‌دهد و در ازای آن تخفیف می‌گیرد. به عنوان مثال، کارت تخفیف کلینیک های زیبایی ابتدا به مشتری فروخته می‌شود. مشتری برای درمان پوست و مو خود به سراغ دکتر می‌رود. دکتر پوست هم در ازای این کارت، مبلغ مشخصی به او تخفیف می‌دهد. در این میان هم فروشنده کارت تخفیف، هم خریدار کارت تخفیف و هم دکتر سود کرده‌اند.

جذب مشتری به کمک کارت تخفیف

مردم همیشه تمایل به خرید اشیاء و کالاهای مختلفی دارند. این حس در ذات بشر وجود دارد، اما استفاده از کارت تخفیف لویکلاب می‌تواند آنها را راغب به خرید کالای شما کند. همیشه باید در مورد دسته‌بندی مشتری‌ها و اعمال تخفیف برای آنها برنامه‌ریزی داشته باشید.

درصورتی‌که کارت‌های تخفیف لویکلاب شما دارای زمان انقضاء هستند بهتر است در تبلیغات این مورد را متذکر شوید. یا بیماران و افراد ناتوان را نیز در نظر داشته باشید. به‌عنوان‌مثال ممکن است افراد سرطانی تمایل به خرید سریع‌تر داشته باشند. اگر مشتری‌های خود را بشناسید و کارت تخفیف را متناسب با آنها انتخاب کنید، به احتمال زیاد رفت و آمد فروشگاه شما بیشتر شده و طبیعتاً کسب و کار شما رونق خواهد گرفت.

 افزایش فروش

با افزایش رفت و آمد به فروشگاه، نه‌تنها کالاهای دارای تخفیف خود را خواهید فروخت، بلکه این فرصت را دارید که سایر کالاهای خود را به نمایش بگذارید. این نمایش می‌تواند خریداران بالقوه فروشگاه را افزایش دهد. با توجه به اینکه افراد جامعه تمایل دارند از بهترین فرصت برای خرید استفاده کنند، کارت تخفیف می‌تواند مشتریان بالقوه را به محل کسب و کار شما کشانده و فرصت استفاده را به شما دهد. به‌عنوان‌مثال، اگر شما برای خرید پوشاک به شهبه سیتی سنتر اصفهان مراجعه کرده و برای این مکان تخفیف در نظر گرفته باشید، افراد زیادی به هوای خریدن شلوار به فروشگاه مراجعه می‌کنند و این می‌تواند فرصت خوبی برای فروش سایر پوشاک‌های شما باشد.

افزایش شهرت فروشگاه

یک کسب و کار که از کارت تخفیف لویکلاب مشخص برای مشتریان خود استفاده می‌کند، به‌عنوان‌مثال برای افراد سالخورده یا خردسالان، یا کسانی که در ارتش خدمت می‌کنند، می‌توانند شهرت خود را افزایش دهند و از یک تبلیغات مویرگی ناخواسته بهره ببرند.

هنگامی‌که یک فروشگاه برای افرادی که از لحاظ معیشتی در وضعیت سختی هستند، گزینه‌های کمکی در نظر می‌گیرد، یعنی قصد دارد به مردم کمک کند و این می‌تواند بهترین تبلیغ برای آنها باشد. بسیاری از مردم فروشگاه‌ها و کسب و کارها را به‌عنوان یک محل گرسنه پول در نظر می‌گیرند، حالا تصور کنید با کمک به افراد نیازمند می‌توانید این طرز فکر را تغییر داده و ضمن کمک به مردم، محبوبیت خود را افزایش دهید.

کارت تخفیف و صرفه جویی در هزینه

علاوه بر اینکه  کارت تخفیف لویکلاب منجر به افزایش میزان فروش کسب و کار می‌شود، ارائه تخفیف می‌تواند به مشتریان شما نیز کمک کند. به‌عنوان‌مثال هنگام استفاده آنها از کارت اعتباری، مقدار بیشتری از هزینه آنها صرفه جویی می‌شود و این پول به حساب آنها برمی‌گردد.

از طرفی برخی صادرکنندگان کارت‌های اعتباری لویکلاب به مشتریان خود تخفیف می‌دهند و از این طریق بخشی از هزینه آنها را جبران می‌کنند. بنابراین، کسانی که از فروشگاه شما خرید می‌کنند و از تخفیف در نظر گرفته شما بهره می‌برند از صادر کننده کارت اعتباری نیز تخفیف دریافت می‌کنند و بدین صورت میزان بیشتری تخفیف دریافت می‌کنند.

نرم افزار صدور کارت اعتباری فروشگاه

نرم افزار باشگاه مشتریان لویکلاب، امکان صدور کارت اعتباری با مبلغ اعتبار دلخواه را به شما می دهد.

کارت های اعتباری صادر شده، قابلیت شارژ مبلغ به تعداد دفعات نامحدود را دارند و می توان برای مبلغ شارژ شده در کارت ، تاریخ انقضاء تعریف کرد که در زمان مقرر و به صورت اتوماتیک اعتبار منقضی شود و قابل استفاده نباشد.

مشتریان با استفاده از کارت اعتباری صادر شوده توسط شما می توانند از فروشگاه شما خرید کند و مبلغ خرید خود را پرداخت نمایند.

امکانات طرح اعتباری نرم افزار لویکلاب بسیار زیاد و کاربردی است. ما همه به همه حالت های ممکن اعتبار مجازی خرید فکر کرده ایم و ابزارهای مورد نیاز شما را طراحی کرده ایم. در صورت استفاده از اپلیکیشن باشگاه مشتریان لویکلاب ، مشتریان شما در هر لحظه می توانند میزان اعتبار خود را در تمامی شعب برند و کسب و کار شما ببینند و همچنین شرایط مصرف اعتبار ها و لیست تراکنش های اعتبار را به زیباترین شکل ممکن مشاهده نمایند.