راه اندازی و خرید نرم افزار باشگاه مشتریان همیشه با چالشهای جدی همراه است ، از جمله دسته بندی مشتریان ، شیوه های امتیاز دهی به مشتریان ، خرج کردن امتیازات ، خدمات قابل ارائه ، انتخاب بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان و…

اگر ما به شما بگوییم که می توانید بدون افزایش هزینه های خود ، فروش کسب و کارتان را افزایش دهید، چکار می کنیم؟

به شما خواهیم گفت که شما در شرایط فعلی بازار باید هوشمندانه تر کار کنید و نه سخت تر!

بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای انجام این کار ، تمرکز بر مشتری موجود خود با یک برنامه پاداش مشتری است که در ایران به باشگاه مشتریان لویکلاب معروف است.یک باشگاه مشتریان که با اصول درست و با توجه به نیازهای کسب و کار شما طراحی شده است، می‌تواند محبوبیت شما را در بین مشتریانتان بیشتر کند. این محبوبیت کسب و کار شما را همچنان مقیاس‌پذیر نگه دارد.در این مقاله میخواهیم شما را با بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان ایران، بهترین اپلیکیشن وفاداری ایران، بهترین باشگاه لویالتی ایران، بهترین اپلیکیشن لویالتی ایران و چند مورد دیگر آشنا کنیم.

نرم افزار یا اپلیکیشن لویکلاب براحتی بر روی موبایل، تبلت و کامپیوترهای شما قابل نصب است. به محض عضویت در بهترین باشگاه مشتریان ، یک پنل با اطلاعات شما ثبت خواهد شد و از این جا به بعد ارائۀ پاداش ها، امتیازات و ده ها برنامه و ایدۀ دیگر آمادۀ تحویل به شما هستند. در واقع، شما با عضویت در بهترین باشگاه مشتریان یا همان لویکلاب، وفاداری خود را از طریق این اپلیکیشن لویالتی نشان می دهید و با فعالیت بالای خود در بهترین باشگاه مشتریان ، آن را ثابت می کنید. این رضایت شما، همان هدف نهایی ماست. همان مقصدی است که از سال ها پیش به سمت اش قدم برداشتیم. هر چه رضایت شما بیشتر باشد، ما نیز لذت بیشتری خواهیم برد.

ویژگی های بهترین باشگاه مشتریان

بهترین باشگاه مشتریان ، طوری طراحی شده است که پایان پذیر نیست و شما با فعالیت بیشتر می توانید بیشتر از خدمات و پاداش های این نرم افزار باشگاه مشتریان لویکلاب بهره مند شوید. البته لازم است یادآوری کنیم که وقتی صحبت از فعالیت بیشتر از طرف شما می کنیم، اصلاً منظور ما نیست که باید کار خاصی انجام دهید. تمام کارها را لویکلاب که بهترین باشگاه مشتریان است انجام می دهد. شما فقط به عنوان عضوی وفادار با ما باشید و کارهای روزمره خود را مطابق با برنامه هایی که بهترین باشگاه مشتریان برای شما طرح ریزی کرده است انجام می دهید تا از امتیازات وفاداری بهره مند خواهید شد.

بهترین پیشنهادات برای بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان

یک نرم‌افزار باشگاه مشتریان حرفه‌ای می تواند خودش به شما پیشنهاد دهد که چه آفری را تعریف کنید و به کدام گروه از مشتریان چه پیشنهادی را ارسال کنید تا مشتری تشویق به مراجعه دوباره و یا خرید بیشتر شود. تحلیل رفتار مشتری مقوله پیچیده‌ای است که از عهده نیروی‌انسانی خارج است، مخصوصا زمانی‌که می‌خواهید هرمشتری را بر اساس تحلیل رفتار خودش تشویق کنید و برای اون آفری شخصی‌سازی شده تعریف کنید. اما آفرهایی که در یک سیستم باشگاه مشتریان حرفه‌ای تعریف می‌شود نه تنها قابلیت شخصی‌سازی شدن به ازای هر مشتری را داراست بلکه می تواند نتیجه این آفر را نیز تحلیل کنید و به شما نشان دهد که تعریف این آفر چقدر در افزایش فروش شما تاثیرگذار بوده است. آفرها باید بتوانند اهداف زیر را در سیستم باشگاه مشتریان محقق کنند :
•حس احترام را در مشتری ایجاد و تقویت کنند.
•با افزایش وفاداری یک مشتری، منافع و مزایای بیشتری را نصیب مشتری کند.
•بتواند رفتار مشتری را مطابق با افزایش سود کسب‌وکار تغییر دهد.
•در زمان های مختلف شما را در ذهن مشتری یاداوری کند.
•میزان تاثیرگذاری یک آفر را در بازه های زمانی مختلف اندازه‌گیری کند.
•با توجه به اهداف و سیاست‌های جدید، پیشنهادات جدیدی ارائه کند.

بهترین باشگاه مشتریان هوشمند است

هوشمندی برنامه وفادارسازی مشتری یک ویژگی مهم است. این برنامه باید تخفیف‌ها و بن‌های خرید را با توجه به منافع کسب و کار شما، برای مشتری در نظر بگیرد. هوش مصنوعی برنامه، با تحلیل رفتار مشتری، به شما پیشنهاد می‎دهد چه تخفیفی برای وفادار کردن مشتری و حفظ منافع شما مناسب‌تر است. این قابلیت با بررسی واکنش مشتری به تخفیف و عملکرد او به شما می‌گوید که این آفر شما چه نتیجه‌ای داشته است.

بهترین باشگاه مشتریان قابلیت توسعه دارد

بهترین باشگاه مشتریان ایران ، قابلیت توسعه دارد و می‌توان در آن تغییر ایجاد کرد. هر کسب و کاری، در طول سال‌های مختلف رشد می‌کند و نیاز به تغییر دارد. با توجه به این موضوع، این برنامه هم باید قابلیت رشد و توسعه داشته باشد تا در ادامه عمر کسب و کارتان، دچار مشکل نشوید.

بهترین باشگاه مشتریان ایران

برای اینکه بهترین باشگاه مشتریان را داشته باشید، می‌توانید از چند نمونه باشگاه مشتریان موفق کسب و کارهای ایرانی ایده بگیرید. در این قسمت چند مورد از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

باشگاه مشتریان دیجی کالا یا دیجی کلاب

یک نمونه موفق بهترین باشگاه مشتریان ایران ،دیجی کالا است. این برنامه، با فعال نگه‌داشتن حساب کاربری مشتریان، ایجاد سیستم امتیازبندی و انجام قرعه‌کشی‌های مختلف، وفاداری مشتریان به دیجی کالا را بیشتر کرده است.

باشگاه مشتریان اسنپ یا اسنپ کلاپ

باشگاه مشتری موفق ایرانی دیگر، اسنپ کلاب است. هر کاربر، بعد از ثبت نام در اسنپ، به صورت خودکار، عضو باشگاه مشتریان هم می‌شود.

بهترین باشگاه مشتریان دنیا

در این قسمت بخشی از لیست باشگاه مشتریان موفق دنیا را به شما معرفی می‌کنیم:

باشگاه مشتریان استارباکس

استارباکس، شرکت کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای آمریکایی، برای مشتریان باشگاه خود یک اپلیکیشن مجزا طراحی کرده است. مشتریان می‌توانند سفارش‌هایشان را در آن ثبت کنند. در این باشگاه، کاربران، می‌توانند نوشیدنی مجانی هم برنده شوند.

باشگاه مشتریان ایکیا

شرکت سوئدی تولیدکننده کالاهای خانگی ایکیا، تخفیف‌های ویژه، برای اعضای باشگاه مشتریان ایکیا در نظر گرفته است. یکی از این تخفیفات جالب، نگهداری رایگان یک روزه فرزندان اعضای باشگاه در محیطی امن است.

باشگاه مشتریان آمازون

باشگاه مشتریان آمازون به نام (Amazon Prime) شهرت دارد. مشتریانی که در این باشگاه عضو هستند، در ازای پرداخت مبلغ مشخصی به طور سالانه، محصولاتشان ۲ روزه و به صورت رایگان به دستشان می‌رسد.

با حضور گسترده اینترنت در کسب و کارها، داشتن یک باشگاه مشتریان پویا یکی از الزامات مهم برای توسعه و پیشرفت کار است. برای ایجاد بهترین باشگاه مشتریان ایران باید از یک نرم‌افزار کاربردی استفاده کنید.برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان لویکلاب تماس حاصل فرمایید. کارشناسان لویکلاب شما را برای راه اندازی بهترین باشگاه مشتریان راهنمایی خواهند کرد.